izvosder

Tarih

22 Nisan Cumartesi
23 Nisan Pazar

Saat

Toplanma: Ctesi 10.00
Otel Girişi: Ctesi 14.00

Ücret

2 Kişi 170 TL

Merhaba Vosdostlar
Yaza merhaba demek için herşey dahil otelde keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz?

Kuşadası golf & spa resort otelde, 11 adet açık havuzu ve 1 adet kapalı havuzu bulunan tesis, gün boyu keyifle vakit geçirme imkanı veriyor.

Spa merkezi, sauna, hamam, buhar odası ve masaj olanakları dinlenmek, rahatlamak ve yenilenmek isteyen misafirler için güzel bir alternatif oluşturuyor.(bu aktiviteler ücretli olabilir)

Tesiste; kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece büfesi açık büfe olup ücretsiz servis ediliyor. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 saatleri arasında ücretsiz. Lobi bar 02.00-10.00 arası konsept dahilinde hizmetvermiyor ve ücretli.

Odalar 2 kişiliktir, fiyatı 170tl olup kişi başı 85tl’dir. Eğer tek kişi kalacaksanız 2 kişilik oda fiyatı vermek zorundasınız. Bu yüzden yanınızda ailenizden veya arkadaşlarınızla gelmenizi öneririz.

Ödeme otelde yapılacaktır. Önceden ön ödeme gerekmemekte olup katılmak isteyen vosdostlarımızın aşağıdaki etkinlik butonu ile facebook üzerinden katılacağını belirtmesi yeterlidir.

Daha fazla bilgi için otelin internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Etkinlik için Kalan Süre

0Gün0Saat0Dakika0Saniye
Not

Kişi başı 85 TL olup, odalarda minimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.Tek kişi kalmak isteyenler 2 kişi ücreti ödemek durumundadır.